XC-109 MyGuardian - System Teleopieki

bezpieczne płatności obsługuje paynow mBank

Płatności obsługuje Paynow mBank

XC-109 MyGuardian - System Teleopieki

Niewielkie urządzenie w formie wisiorka, do zawieszenia na szyi. Posiada wbudowany czujnik upadku i przycisk SOS. Z aplikacją w smartfonie łączy się za pomocą Bluetooth, co zapewnia energooszczędność i długi czas działania na baterii (ponad 6 miesięcy). Aplikacja opiekuna pozwala w każdej chwili na określenie miejsca pobytu podopiecznego - GPS,

249,00 zł
Brutto
 1 dzień

local_shipping Bezpłatna dostawa powyżej kwoty 1000 zł. Szczegóły

#ZostanwDomu

#ZostanWdomu

Opis

System Teleopieki MyGuardian

Niewielkie urządzenie w formie wisiorka, do zawieszenia na szyi. Posiada wbudowany czujnik upadku i przycisk SOS. Z aplikacją w smartfonie łączy się za pomocą Bluetooth, co zapewnia energooszczędność i długi czas działania na baterii (ponad 6 miesięcy). Aplikacja opiekuna pozwala w każdej chwili na określenie miejsca pobytu podopiecznego.

CECHY SYSTEMU Teleopieki MyGuardian

System Teleopieki MyGuardian

MyGuardian opracowano w celu ochrony tego, co najważniejsze – zdrowia i życia ludzkiego. MyGuardian skierowany jest do osób, które opiekują się samotnie mieszkającymi starszymi osobami. Mimo najszczerszych chęci nie jesteśmy w stanie być zawsze z nimi, 24 godziny na dobę.

Teleopieka MyGuardian posiada aplikację dostępną na każdy smartfon. Świetne, intuicyjne sterowanie – skonfigurujesz aplikację szybko i bezproblemowo. Dodatkowo wyświetlana jest aktualna pozycja osoby korzystającej z urządzenia, dzięki czemu masz ciągły podgląd lokalizacji swojego podopiecznego. Możesz również sprawdzić stan naładowania baterii, dzięki czemu będziesz zawsze pamiętał, aby wymienić baterię na czas.

ZASADA DZIAŁANIA - System teleopieki dla starszych

Teleopieka starszych MyGuardian

Rzeczywistość jest nieubłagana: Upadki są główną przyczyną śmierci wśród zgonów spowodowanych nieszczęśliwymi wypadkami w grupie osób powyżej 65 r.ż. [1]. Do tego dochodzą również urazy w postaci złamań i ich psychiczne skutki w postaci niechęci do poruszania się. I tutaj wkracza MyGuardian.

XC-109 Działa w Każdej Sytuacji

opieka nad starszymi

Urządzenie jest w stanie automatycznie wykryć upadek i poinformować opiekuna o tym zdarzeniu. Ścieżki kontaktu to wybranie numeru telefonicznego, wysłanie wiadomości SMS z lokalizacją zdarzenia i powiadomienie w aplikacji na smartfonie. Podopieczny może również samodzielnie aktywować alarm SOS przez wciśnięcie i przytrzymanie dedykowanego przycisku, na przykład w sytuacji, kiedy poczuł się gorzej lub zgubił.

Urządzenie jest w stanie automatycznie wykryć upadek

MyGuardian XC-109

Parametry techniczne: 

  • napięcie: DC 12 V
  • natężenie: < 15 mA
  • częstotliwość transmisji: 433MHz ± 75kHz
  • moc wyjściowa: < 20 mW
  • wymiary: 60 mm (średnica) x 17 mm (wysokość)

Opis

GNW-6751
Nowy produkt
1 cm
1 cm
1 cm
1 kg
10 Przedmioty

Dostawa & Zwrot

Prawo do odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Okres na odstąpienie od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w fizyczne posiadanie ostatniego z towarów lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w fizyczne posiadanie ostatniego z towarów.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Dostawa

Dostawa przesyłek realizowana jest najczęściej przez firmę kurierską GLS.

Paczki wysyłamy w dni robocze (pon. - pt.) o godzinie 15:00. Z uwagi na obecną sytuację i duże zainteresowanie wybranymi produktami możliwe są niewielkie opóźnienia w dostawie, na które niestety nie mamy wpływu. Za ewentualne, niewielkie opóźnienia bardzo Państwa przepraszamy. Szczegóły dostawy w zakłądce "Dostawa" na dole strony.

Klienci doceniają Nasze usługi

  • „Doskonałe produkty i doskonała obsługa. W związku z epidemią mój sklep by splajtował, gdybyście nie dostarczyli mi na czas interkomów kasowych. Dziękuję”. - Janusz z Krakowa
  • „Doskonała jakość. Produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach.” - Waldek z Golubia-Dobrzynia
  • „Znakomita obsługa klienta”. - Janina z Poznania
  • „Jesteście najlepsi! Dziękuję!” - Tatiana z Olsztyna